Login Form

8 червня 2017 року в КЗ «Полтавський НВК №36» відбулося щорічне звітування керівника навчального закладу  Козак Р.О. перед педагогічним колективом та громадкістю про свою діяльність щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в навчальному закладі, ужиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази закладу, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості в організації діяльності закладу, співпрацю з громадськими організаціями. Козак Р.О. проінформувала про те, що додаткові джерела фінансування, а саме благодійна допомога батьків, залучалася та використовувалася для підтримування життєдіяльності закладу.

2018 Copyright My School Rights Reserved