Класний керівник- Лучна Світлана Анатоліївна

У класі навчаються 16 учнів. З них- 10 дівчат та 6 хлопців.

Староста класу- Авраменко Анна.

У рамках тижня правового виховання учні 10 класу КЗ" Полтавський НВК36" узяли участь в діловій грі " Суд над цигаркою". Старшокласники сформували умовну залу суду, де працювали суддя (Мацалак Вікторія), присяжні, адвокат ( Стрижак Вікторія) та обвинувачувач ( Іванова Дарія). Імпровізорану призвідницю ганебних звичок, яку майстерно скомпонувала Шевченко Єлизавета, присудили винною та запропонували вилучити зовсім з усіх сфер суспільного простору...

2018 Copyright My School Rights Reserved