Власна картинна галерея із майже 50 полотнами – таке надбання має сьогодні наша школа.
  Зібрати колекцію нашому навчальному закладу допоміг колишній випускник, а нині заслужений художник України Сергій Гнойовий. Але не тільки він узяв участь у наповненні мистецького фонду школи. Із 2000 року допомагали створювати колекцію живопису й інші полтавські художники – Олександр Нечипоренко, Григорій Волков, Віктор Трохимець-Мілютін, Олексій Ямбих, Валерій Мозок і багато інших.
   Звісно, кожен втілив у картинах власне бачення світу: одні за допомогою графіки, інші використовували олійний живопис. Так само і з напрямами мистецтва – їх в експозиції не бракує. Хоча головне, на думку самих художників, не стільки різноманіття, скільки контакт із картиною.
Окрім естетичного виховання галерея для учнів може стати ще й своєрідним стартовим майданчиком, а в майбутньому поряд із роботами полтавських майстрів місце займуть кращі картини школярів.

2018 Copyright My School Rights Reserved