«Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен

спинятися на досягнутому, бо якщо немає

руху вперед, то неминуче починається відставання»

В.Сухомлинський

Атестація – це завжди огляд  надбань педагогів, аналіз рівня їхньої майстерності. Досягнення висот педагогічної майстерності потребує максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, найголовніше, – безмежне бажання стати педагогом-майстром.  Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

Майстром в НВК №36 можна назвати вчителя української мови та літератури Лучну Світлану Анатоліївну, яка в рамках атестації під час творчого звіту   презентувала свої численні  здобутки, поділилася досвідом з колегами.

Вчитель української мови та літератури Конюшенко Любов Миколаївна має невеликий стаж на посаді, але її наполегливість та старанність приносять результати,  якими вона поділилася з колективом, аналізуючи свої досягненння.

Бажаємо колегам натхнення, творчих злетів, досягнень на нелегкій освітянській ниві!

2018 Copyright My School Rights Reserved