З метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальДень захисника України шому зміцненню патріотичного духу в суспільстві 12 жовтня в школі були проведені заходи до Дня захисника України під гаслом «Героїв країна – моя Україна». 14 жовтня також відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці.

За цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова (День Українського козацтва), а у свідомості народу воно почало асоціюватися з такими поняттями, як військова честь, звитяга, мужність та лицарство. Для учнів 5-11 класів проведно виховну годину під час якої познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Захід продедений з метою виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості. Також учні мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії.

2018 Copyright My School Rights Reserved