Методичне об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу

Методична проблема, над якою працюють вчителі: «Підвищення рівня професійної майстерності вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін як запорука реалізації основних освітніх завдань».

Лучна Світлана Анатоліївна

голова методичного об'єднання

Учитель української мови та літератури

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Педагогічний стаж – 24 роки.

Спеціаліст вищої категорії

Звання «Учитель – методист».

Методична проблема, над якою працює учитель: «Використання новітніх технологій для впровадження модерного змісту освіти на уроках української словесності»

Козак Раїса Олексіївна

Директор НВК

Учитель історії

Освіта: Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

Педагогічний стаж – 43 роки.

Спеціаліст вищої категорії.

Звання «Учитель – методист».

Методична проблема, над якою працює учитель: «Вивчення історії з використанням інноваційних технологій».

Печеник Ніна Василівна

Заступник директора НВК

Учитель зарубіжної літератури

Освіта: Полтавський національний педагогічний університет  імені В. Г. Короленка

Педагогічний стаж – 31 рік.

Спеціаліст вищої категорії.

Звання «Учитель – методист».

Методична проблема, над якою працює учитель: « Формування світогляду учнів на основі духовних цінностей у процесі вивчення зарубіжної літератури».

Ларіна Вікторія Іванівна

Учитель англійської мови та літератури

Заступник директора НВК

Освіта: Полтавський національний педагогічний університет

імені В. Г. Короленка

Педагогічний стаж – 19 років.

Спеціаліст першої категорії

Методична проблема, над якою працює учитель: «Впровадження новітніх технологій навчання на уроках англійської мови як необхідна умова розвитку ключових компетентностей учнів».

Конюшенко Любов Миколаївна

Учитель української мови та літератури

Освіта: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

Педагогічний стаж – 14 років.

Спеціаліст першої категорії.

Методична проблема, над якою працює учитель: «Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках словесності як важливий етап формування успішної особистості».

Мих Марина Володимирівна

Учитель англійської мови

Освіта: Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.

Педагогічний стаж – 2 роки.

Категорія – спеціаліст.

Методична проблема, над якою працює учитель: «Використання інтерактивних методів навчання з метою підвищення грамотності учнів на уроках англійської мови».