foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

        Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності школи та  кожного вчителя. Досвід свідчить, що атестація відіграє чи не основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителя, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів школи.

      У КЗ «Полтавський НВК №36»  20 лютого на  засіданні педагогічної  ради заслухали творчі звіти вчителів, які атестуються в поточному навчальному році. Вчителі географії Бойко І.В., інформатики Іванова В.В., початкових класів Пасько Н.І.. фізичної культури Руденський А.С. презентували свої доробки щодо діяльності у міжатестаційний період, поділилися досвідом роботи, розповіли про досягнення.

 

        Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. Тому хочеться побажати колегам творчих успіхів на святій і нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів, справжніх продовжувачів їхньої справи.

        Щира подяка учасникам за цікаві та методично виважені доробки.

 

                                   Заступник директора з НВР                 Н.В.Печеник

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved