Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності школи та  кожного вчителя. Досвід свідчить, що атестація відіграє чи не основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителя, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів школи.

У КЗ «Полтавський НВК №36»  20 лютого на  засіданні педагогічної  ради заслухали творчі звіти вчителів, які атестуються в поточному навчальному році. Вчителі географії Бойко І.В., інформатики Іванова В.В., початкових класів Пасько Н.І.. фізичної культури Руденський А.С. презентували свої доробки щодо діяльності у міжатестаційний період, поділилися досвідом роботи, розповіли про досягнення.

Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. Тому хочеться побажати колегам творчих успіхів на святій і нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів, справжніх продовжувачів їхньої справи.

Щира подяка учасникам за цікаві та методично виважені доробки.

Заступник директора з НВР                 Н.В.Печеник

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved