«Успішний учитель у сучасній школі» - саме таку назву мала ділова гра, проведена   21 лютого методичним об’єднанням початкової школи  КЗ «Полтавський НВК №36» для вчителів закладу.

Розвиток творчого потенціалу педагогічних працівників – одна з найактуальніших проблем, яка стоїть сьогодні перед освітою, оскільки для сучасної школи потрібні висококваліфіковані спеціалісти,  які володіють глибокими педагогічними знаннями і які здатні працювати в нових умовах. Девізом гри стали слова видатного педагога В.О.Сухомлинського: «Від нас, від нашого вміння, від нашої майстерності, від нашого мистецтва та мудрості залежить життя, здоров’я, розум, характер, воля, інтелектуальне обличчя, місце та роль у житті,  щастя підростаючого покоління». Вчителі активно долучились до виконання завдань, складали портрет творчого вчителя, обговорювали питання формування успішного педагога. А наостанок колеги побажали один одному професійного зростання, позитивних емоцій, оптимізму, творчості, віри в свої сили.

Керівник м/о вчителів початкових класів І.В.Мажуга

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved