За рішенням Генеральної конференції  ЮНЕСКО , 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Цього дня учні Полтавського НВК №36 долучилися до написання «диктанту єдності»  «Україна – наша земля, наша Батьківщина», вчитель української мови та літератури  Лучна С.А.провела з учнями одинадцятого класу філологічний  ринг «Багата і чудова українська мова», бібліотекар Папенко  Л.І. та вчительКонюшенко Л.М.  підготували книжкову виставку «Рідне слово».

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved