foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

  

 

 

 

 

22 листопада у КЗ «Полтавський НВК № 36» відбулось довгоочікувана подія – урочисте відкриття дитячого садочка для найменших жителів селища Рибці.

Багато років молоді мами були вимушені їздити з дітлахами у віддалені дошкільні навчальні заклади , що було вкрай незручно ти виснажливо, але відтепер малюки матимуть змогу відвідувати садочок, що розташований поруч з їхніми домівками.

 

Для малечі були підготовлені просторі світлі приміщення з чудовими новими меблями, казковими ігровими куточками, затишними спальнями.

Громада всього селища висловлює щиру подяку адміністрації міста Полтава на чолі з Олександром Федоровичем Мамаєм, який особисто був присутній на святі і власноруч перерізав червону стрічку.

Без подарунків не залишились і старші учні, адже кожен з них матиме змогу відвідати харківський аквапарк «Джунглі». Це буде чудова можливість відпочити наприкінці навчального семестру.

Тож іще раз хочеться подякувати мерії та депутатському корпусу Полтави за багаторічну співпрацю з нашим навчальним закладом, за підтримку сміливих починань та всебічну допомогу. А щасливій рибчанській малечі – яскравих вражень у новоствореному «острівці дитинства»!

Шкільне життя

2018 Copyright My School Rights Reserved