До 25-річчя грошової реформи в Україні в Гімназії № 36 Полтавської міської ради були проведені заходи серед учнів 5-8 класів.

Однією з ознак державності є власна грошова одиниця. Для України національна грошова одиниця - віками омріяна, багатьма поколіннями виплекана ідея, що уособлює жадану незалежність, самоутвердження нації. Надто довгим, тернистим і складним виявився шлях України до суверенної гривні. Шлях, припорошений пилом століть...

Діти переглянули тематичний відеоролик за кіновідеодокументами. Учасники самоврядування підготували повідомлення про історію виникнення гривні, створення сучасної української валюти, готівкову та безготівкову гривню, про грошову реформу 1996 року та провели просвітницьку роботу в своїх класах.

П’ятикласники свій перший урок з курсу фінансової грамотності провели на свіжому повітрі в пришкільному яблуневому саду. Для них учитель підготував вікторину «Що зображено на банкнотах гривні?».

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved