1 вересня -- це завжди особливо урочистий і хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Саме тому на подвір’ї  гімназії № 36 зібралася вся шкільна родина: вчителі, батьки, діти. Найменших учнів радо зустріла перша вчителька Митько Ірина Володимирівна. Її материнське серце зігріватиме їх під час перших кроків у шкільному житті. Директор Козак Раїса Олексіївна теплими словами привітала першачків та урочисто вручила їм ключ від Країни знань.  Важливим та відповідальним буде цей рік і для наших дев’ятикласників, яким незабаром доведеться обирати свій шлях у житті.

Перший урок був присвячений 30-й річниці незалежності України. Учні молодшої школи взяли участь у квесті «Україна починається з тебе». Діти 5-9 класів говорили на тему «Україна дивує». Метою заходів було формування в учнів пізнавального інтересу до своєї держави, її історії,  традицій, досягнень, а також виховання патріотизму, любові та поваги до Батьківщини.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved