Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна. Вона стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. День пам’яті та примирення присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.
На честь цього визначного дня у всіх класах були проведені години спілкування , основна мета яких – показати школярам, наскільки важливо пам’ятати минуле. Учні 9 класу упорядкували територію пам’ятників загиблим у Другій світовій війні. Учні початкових класів прийняли участь у майстер класі “Мак-як символ пам'яті”.

Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників.

Ларіна В.І.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved