Вітаємо вас із світлим і радісним святом – Великоднем. Втілення всіх задумів прекрасних. Хай сонцем повниться життя й натхнення, і кожна мить нехай буде благословенна! Школярі, батьки та вчителі КЗ «Полтавський НВК № 36» до цього свята провели виставку "Гарна писанка у мене, мабуть, кращої нема ...", познайомилися з традиціями, прикрасили пасхальне дерево. Учні 1-4 класів прочитали легенди про Великдень, 5-9 класи дослідили історію писанки. Були проведені години спілкування на теми: «Великодні дзвони», «Світле свято Великодня», «Котилася писанка з гори на долину». Учні 6 класу представили свої авторські байки, взяли участь у великодній вікторині. У школярів 1 класу закінчилося п'яти тижневе навчання Супергероїв Fast. Вони надсилали листи рідним з інформацією про інсульт.

Бойко І.В.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved