Серед подій ІІ половини ХХ століття, якими насичена історія українського народу, Чорнобильська трагедія посідає особливе місце. 26 квітня – день пам’яті , день скорботи й роздумів. Завдання кожного свідомого громадянина – крізь віки пронести почуття великої подяки та поваги до тих відважних людей, що рятували весь світ від смертельної радіації. Нехай кожен пам’ятає і шанує подвиг героїв Чорнобиля!

Саме ці почуття намагалися розвинути у своїх учнів викладачі НВК № 36 під час проведення виховних заходів , приурочених цим трагічним подіям :

5 клас «Віртуальна екскурсія. Національний музей Чорнобиль» (26.04)

6 клас «Рани Чорнобиля» (22.04)

7 клас «Чорнобиль через роки» (26.04)

8 клас «Чорнобиль немає минулого» 22.04

9 клас «Дзвони Чорнобиля» 22.04

11 клас «Чорнобиль —довгий слід трагедії» 26.04.

Сумісно з бібліотекарем Папенко Л.І.  була підготовлена тематична виставка. Учні початкової школи переглянули  фільм «Чорнобиль сьогодні: туризм, радіація, люди» та провели виставку-конкурс творчих робіт «Чорнобиль дитячими очима».

Конюшенко Л.М.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved