26 квітня - День національної жалоби. Саме в цей день трапилася найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.  Про те, що сталося, не можна забувати. Лише пам'ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров'я та життя. Напередодні цієї трагічної події, учні 9 класу переглянули презентацію "Дзвони Чорнобиля" та поговорили про дії в надзвичайних ситуаціях природного і техногенного характеру, правила поведінки, які можуть врятувати життя.

Іванова В.В.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved