Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей, що робить украй актуальною проблему зміни ставлення людства до природи. Цій меті служить екологічне виховання.Екологічне виховання - систематична педагогічна діяльність, спрямована на розвиток в учнів екологічної культури.       16 квітня учні початкової школи провели природничий квест "Природа - наш дім, бережімо його". Діти закріплювали знання про екологію як науку, встановлювали взаємозв'язок між природними об'єктами, виховували в собі бажання зберегти нашу планету від екологічних лих. Захід мав на меті формувати в учнів активну життєву позицію щодо участі у практичних природоохоронних заходах.

Митько І.В.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved