З 15 лютого по 26 лютого в КЗ «Полтавський НВК № 36» пройшла декада предметів та днів педагогічної майстерності вчителів МО природничо-математичних дисциплін. Діти брали участь у конкурсі тематичних газет. Учні 8 класу виступили на конференції «Атомна енергетика України. Екологічні проблеми ядерної енергетики», яку організував Сидоренко В. Г. Разом з учителем школярі проводили експерименти з електричним струмом, створювали модель електричного пристрою.

З метою популяризації здорового способу життя Руденський А. С. провів змагання з волейболу серед учнів 9-11 класів та  з шашок серед учнів 5 класу. До 25-ї річниці заснування антарктичної станції «Академік Вернадський» діти 7 класу презентували проекти з теми «З Полтавщини в Антарктиду. Історія родини полярників». Школярі згадали про життєвий шлях першого українця, який підкорив шостий материк Антона Омельченко - учасника британської експедиції Роберта Скотта, члена Королівського географічного товариства Великої Британії.  Вони дослідили як і хто може брати участь в експедиції, життя на станції, що вивчають полярники, як проводять вільний час.

Сидоренко С. П. провела майстер – клас з теми «Формування математичної грамотності учнів середньої школи». Іванова В. В. презентувала STEM-проекти. В рамках інженерного тижня діти створили за раніше поданими схемами розробки.

Руденський А. С. організував педагогічну майстерню, де продемонстрував рухливі ігри, які можна використовувати не лише на уроках фізичної культури, а й у позаурочний час. Бойко І. В. провела лекцію для вчителів МО на тему «Інструменти для розвитку критичного і креативного мислення дітей», де поділилася досвідом використання STEM-технологій під час вивчення з учнями 6 класу властивостей вод Світового океану. П’ятикласники на уроках з курсу «Родинні фінанси» працювали над проектом «Перспективні напрямки сімейного бізнесу». Вони створили реклами товарів, які б хотіли виробляти.

На педагогічній кухні «Сучасний урок, шляхи підвищення ефективності уроку» вчителі методичного об’єднання природничо-математичних дисциплін колегіально розглядали шляхи підвищення ефективності кожного уроку завдяки впровадженню інтерактивних технологій навчання; нестандартних прийомів активізації пізнавальної діяльності, творчих здібностей учнів.

Захід мав два блоки: інформаційний та практичний. Учителі створили проект, метою якого було:

-          Виявити суб’єктивні чинники, які впливають на ефективність сучасного уроку.

-           Визначити аспекти ефективності сучасного уроку, які залежать від учня.

-           Визначити аспекти ефективності сучасного уроку, які залежать від учителя.

Бойко І.В.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved