Світовий досвід свідчить, що рухова активність людини протягом усього життя запобігає захворюванням та поліпшує стан здоров'я. Саме фізична культура як складова загальної культури, суспільними проявами якої є фізичне виховання та масовий спорт, виступає суттєвим чинником здорового способу життя, профілактики захворювань, організації змістовного дозвілля та створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини. У нашій школі лютий місяць пройшов під гаслом спортивно-масової роботи. В НВК відбулося багато змагань  у різних видах спорту, виставка малюнків, діти ділилися своїми захопленнями та досягненнями у спортивних секціях. Ці заходи заохотили наших вихованців до ще більш повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля.

Задорожня І.В.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved