foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"


                                                                                                                            25 лютого 2021-го року виповнилося 150 років з дня народження Лесі Українки – видатної  письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури , вплив якої на українську  літературу важко переоцінити. Тож  днями в нашому навчальному закладі було проведено низку заходів, присвячених цій видатній жінці. Учні 7 та 9 класів організували виставку стіннівок , а 11-тикласники провели певну пошукову роботу щодо перебування Лесі Українки на Полтавщині та взяли участь у конкурсі учнівських рефератів. Також школярі переглянули документальні фільми про мисткиню та дізналися цікаві маловідомі факти з її життя. Переглянуте дало  змогу старшокласникам по-новому поглянути на творчість письменниці та сповнило їхню скарбничку знань з літератури.                                                                            

         Юні рибчани також не оминули увагою ще одну значну дату, а саме : 21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Семикласники презентували свої творчі роботи «Мова очима сучасників» та взяли участь у конкурсі поетів – початківців, написавши власні акровірші про мову.    

                                                                                                                                                                                                                                                                    Конюшенко Л.М.                                                                                                                 

 

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved