25 лютого учні та вчителі КЗ «Полтавський НВК 36» святкували 150 річницю від дня народження Лесі Українки. Школярі 5-6 класів подорожували світом казок письменниці. Гра-розвага Стрітення за віршами Лариса Петрівни розкрила акторські здібності Ворожцовоі Анастасії, Бурковськоі Марії, Кузьменка Тимура та Білогубцева Арсенія. Свої малюнки на творчий конкурс «Змагаймось за нове життя» підготували учениця 6 класу Негребецька Вероніка та учениця 8 класу Дрозд Марія. Поезію «Легенда» майстерно продекламували учениці 8 класу:Асауленко Маргарита, Іванова Анастасія, Черепанова Тетяна та Шевченко Кристина. Діти із задоволенням познайомилися з казками «Три метелики», « Біда навчить», «Лілея» та іншим, розгадали вічну загадку квітів у поезії Лесі Українки.

Лучна С.А.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved