Шановні батьки!

Розпочинаються зимові канікули -  пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними необхідно пам’ятати про безпечну поведінку. Сьогодні, в умовах пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та світі просимо Вас бути відповідальними та свідомими, чітко дотримуватися карантинних заходів та берегти  здоров’я своїх дітей .

З метою попередження нещасних випадків, травматизму просимо Вас дотримуватися таких правил безпеки:

• не залишайте дітей без нагляду, ви повинні знати, де і з ким знаходиться ваша дитина;
  • слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем;
  • пам’ятайте: використання піротехнічних засобів (петард, бенгальських вогнів, хлопавок) небезпечне для життя і здоров’я;
  • нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватися правил дорожнього руху;
  • не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища, які ще не вкриті кригою або вкриті тонкою кригою;
  • нагадуйте дітям правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами;
  • пам’ятайте про правила поводження з дикими та бездоглядними свійськими тваринами.

Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей! Пам’ятайте: ваше життя – у ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. А подбати про це повинні Ви самі.

У разі необхідності телефонуйте:

При пожежі – «101»
До міліції – «102»
Швидка допомога – «103»
Служба газу – «104»

Зробимо життя безпечним!

Здоров’я всім! Щасливого відпочинку!

З Новим  2021 роком та Різдвом Христовим ! ! !

Адміністрація НВК  №36

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved