Протягом грудня в НВК проходив місячник санітарно-просвітницької роботи «Ти і твоє здоров'я».

Головна мета місячника - виховання в учнів свідомого ставлення до життя, власного здоров'я, формування валеологічного світогляду і мотивації до здорового способу життя.

Учні закладу освіти долучились до наступних заходів:

Перегляд відеороликів та презентацій:

• «Негативний вплив алкоголю, куріння та наркотиків на організм людини» (5-9,11 клас)
  • «СНІД стосується кожного» (5-9 клас)

Онлайн бесіди:

• "Шкідливі звички"(9 клас);
  • "Негативні наслідки незбалансованого харчування харчові добавки. Харчові отруєння""(5-9 клас)
  • «Втома, перевтома» правильний розпорядок дня (5 клас)
  • «Дотримання правил особистої гігієни»  (6 клас)
  • «Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!» (5-8 клас)