16-27 листопада «Декада початкової школи»

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове.

Робота Декади була спланована і проведена у дусі Нової української школи, де заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли творчому розвитку дітей.

16.11.2020( 2 клас)

1.         Відкриття тижня початкових класів.

2.         «Я експериментую. Досліди властивості води.

Що таке тінь. Досліджую , які предмети відкидають тінь»

1. Виховний захід: «Українські традиції та свята». Створення ЛЕП бука, малюнків.

17.11.2020 (1-А клас)

1.         Урок-пошуку істини «Я спостерігаю і досліджую» (інтегрований курс «Я досліджую світ»;

2.         Міні презентація: «Ми маємо таланти»;

3.         Творче заняття: «Ловись, рибко!»

18.11.2020(4 клас)

1.         Подорож у минуле (урок з літературного читання "Життя і творчість Ліни Костенко. Краса і почуття. Л. Костенко "Здивовані квіти", " Красива осінь вишиває клени", " Осінь, ось вона, осінь";

2.         Виставка малюнків "Осінні барви";

3.         Виховний захід "Чемним треба бути скрізь";

19.11.2020(3 клас)

1.         Урок-гра " Правопис слів з ненаголошеним [ е]  чи [и]"  ;

2.         Виховний захід - ранкова зустріч   "Які звички псують людське життя";

3.         Виставка малюнків: магазин іграшок   "Мій улюблений ведмедик".

20.11.2020(1-Б клас)

1.         Урок-цікавинка (математика) "Закріплення складу чисел 6-10"

2.         Виховний захід "Всесвітній день дитини"

3.         Виставка робіт «Чудо-юдо риба кит»

23.11.2020

1.         Презентація роботи творчої групи «Цікаві знахідки»

2.         Ігрова година «Ким я мрію бути»

24.11.2020

1.         Тематична виставка «Особливості впровадження здоров'язбережувальних технологій у початкових класах».

2.         Спортивний марафон «Весела перерва!»

25.11.2020

1.         Пісенні розваги «Нова зустріч у країні музики»

2.         Круглий стіл «Створення сучасного освітнього простору, який належить дітям»

26.11.2020

1.         Семінар-практикум «Навчаємось по-новому»

2.         Годинка-цікавинка «Поради кота

Базиліо.(Про здорове харчування)»

27.11.2020

1. Закриття декади початкових класів.

Підведення підсумків роботи.

Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення заходів. Декада початкових класів закінчилася, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують у дітей творчість і пізнання, підтримують інтерес та культивують бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved