Тютюнопаління – шкідлива звичка, яка полягає у вдиханні диму тліючого тютюну. Це одна з форм токсикоманії. Вона чинить негативний вплив на здоров’я курців і оточуючих осіб. Нікотин, що міститься в тютюновому димі, практично миттєво потрапляє в кровотік через альвеоли легень. Крім нікотину, тютюновий дим містить велику кількість продуктів згоряння тютюнового листя і речовин, що використовуються при технологічній обробці.

Від хвороб, розвиток яких є наслідком тютюнопаління, щорічно помирає 5,4 млн осіб. Тобто 1 з 10 смертей у світі спричинена саме вживанням тютюнових виробів.

Цього дня у НВК №36 вчителем біології, педагогом-організатором та класними керівниками були проведені онлайн-презентації та години спілкування, з метою переконання дітей в шкідливості цієї звички.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved