Шановні батьки!

З 19 жовтня розпочалися осінні канікули, які триватимуть до 30 жовтня 2020 р.

Просимо Вас не залишати дітей без нагляду та постійно нагадувати про безпеку життєдіяльності.

Пам'ятайте, що Ви несете особисту відповідальність за життя та здоров'я своїх дітей.

1.Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху ( особливо це стосується користування велосипедом, роликами). Дуже важливо, щоб дитина не тільки запам'ятовувала, але й добре зрозуміла, що дотримуватись правил потрібно завжди і скрізь. Кращий спосіб навчання - це власний приклад .

2.Не дозволяйте доньці чи синові бути на вулиці без нагляду дорослих у вечірній та нічний час. (Після 21 00).

3.Наголошуйте про те, щоб діти нічого чужого не брали та своєю поведінкою не створювали криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).

4.Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування дитини (особливо це стосується вживання грибів).

5.Пам'ятайте про проблеми, які стоять перед сучасною молоддю: куріння, пияцтво, наркоманія (у зв'язку зі становленням характеру Вашої дитини, прийміть до уваги те, що ніхто з підлітків не застрахований від них). Особливо зверніть увагу на друзів дитини.

6. Просимо Вас неухильно виконувати карантинні правила та щоденно проводити з дітьми бесіди про необхідність дотримуватися  протиепідемічних заходів та уникати відвідування  багатолюдних місць.

7.Не залишайте дітей без нагляду! Ліки, отрутохімікати, пальне, вогнепальну зброю , боєприпаси тримайте під замком.

8. Попереджуйте самостійне перебування дітей біля річки, ставків, будівельних майданчиків ,зруйнованих будинків та ін..

9. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від Вас самих!

Дякуємо за розуміння!

Адміністрація         НВК   №36