Не один рік на базі НВК №36 працює гурток «Художня кераміка».  На заняттях у гуртка діти знайомляться не тільки з технікою виготовлення виробів, а й  з історією кераміки, з традиціями українського гончарства різних регіонів, з професіями гончара, скульптора, дизайнера. Керівник гуртка формує художній смак, розвиває творчі здібності, цікавість до мистецтва.

Вихованці гуртка вчаться виготовляти різноманітні прикраси, декоративний посуд, панно, народні іграшки, свищики, ліплять з натури натюрморти, рельєфні композиції народної тематики, домашніх тварин і птахів з натури. На заняттях у гуртку діти спілкуються, вчаться оцінювати свою роботу та роботи інших гуртківців. Зараз діти працюють над захопливим проєктом «Козак Мамай», під час якого не тільки удосконалюються уміння та навички гуртківців, але й виховуються такі необхідні риси, як працелюбність, наполегливість, старанність, відбувається згуртування дитячого колективу, формування почуття здорової конкуренції.