foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

 29 вересня 2020 року виповнюється 175 років від дня народження Карпенка-Карого (справжнє ім'я – Іван Карпович Тобілевич), видатного українського драматурга, актора, режисера, театрального діяча, одного із основоположників українського професійного театру. Псевдонім Карпенко-Карий поєднує в собі ім'я батька та улюбленого літературного персонажа - Гната Карого - героя п'єси       Т. Шевченка "Назар Стодоля".

    За двадцять років творчої діяльності І. Карпенко-Карий написав близько двох десятків п'єс різних жанрів. Серед них - побутові драми з життя села, гостросатиричні комедії, історичні трагедії, тощо. Поряд з п'єсами М. Кропивницького і М. Старицького драматичні твори І. Карпенка-Карого стали основою репертуару українського реалістичного театру, який здобув широку славу не тільки на Україні, а й далеко за її межами і посів помітне місце в історії культури нашого народу. 

    З нагоди цієї дати в НВК №36 відбулися години спілкування для учнів 5-11 класів «Великий корифей українського театру» та книжкова виставка «175 років з Дня народження великого майстра».

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved