Полтава, як відомо, посідає особливе місце в історії української нації та держави. Біля її стін не раз відбувалися події, котрі визначали долю України, впливали на європейські стандарти, а то і перекроювали карту Європи. З цього міста ідуть витоки української класичної літератури, літературної мови, української класичної музики, опери, театру. Полтава дала світу цілу плеяду всесвітньовідомих імен. Серед них науковці, конструктори, письменники, митці, політичні та релігійні діячі.

Для Полтави день 23 вересня-не просто дата в календарі, адже ми святкуємо День міста. Це спільне свято всіх, хто в різні роки її будував, захищав, відвойовував і відроджував, хто сьогодні працею і талантом примножує її славу.

77 років минуло з дня визволення міста від фашиських загарбників. Але ми пам’ятатимемо наших визволителів завжди. Діти нашого навчального закладу зустрілися з вельмишановним ветераном Абдрашитовим Даміром Хамзовичом, від якого почули цікаву та повчальну розповідь про воєнні роки.

З нагоди Дня міста учні НВК №36 взяли участь у міському конкурсі відеороліків «Полтава починається з нас». У школі відбулися години спілкування « Полтава наш рідний дім» (1 клас), « Свято нашого міста» (2клас), « Моя славна Полтава-перлина України» (6клас), «Моя Полтава, ти благословенна!»(9клас), квест «Люби і знай свій рідний край» (5клас).