foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Свято останнього дзвоника в онлайн-форматі

 

ЩОРІЧНО В 4-ТУ П’ЯТНИЦЮ ТРАВНЯ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЛИ СВЯТО “ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА”. У 2020МУ, ЗІ ЗНИЖКОЮ НА КАРАНТИННІ ЗАХОДИ, ЦІ “УРОЧИСТОСТІ” ВІДБУДУТЬСЯ В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ. А ДЛЯ ТОГО, АБИ “ВІДВІДАТИ” ЙОГО ЗМОГЛИ Й ПРАЦЮЮЧІ ДОРОСЛІ, ПОЧАТОК “ЛІНІЙКИ” ПЕРЕНЕСЛИ НА ВЕЧІР.

Вітатимуть учнів і випускників, батьків і викладачів імениті вокалісти й артисти з різних куточків України та світу в форматі вже 7го “Домашнього онлайн-концерту”. “Хедлайнерками” програми стануть SHY й U:LAV .

– Команда проекту підготувала глядачам і глядачкам особливе шоу з приємними сюрпризами – діляться ведучі проекту Олександр Кахай й Юлія Прилуцька, – пісні, танці, вірші, учнівські флешмоби й інтерактиви не залишать нікого байдужими.

Окрім творчості, також на гостей “свята” очікують й практичні поради від профільних спеціалістів щодо того, як зробити прийдешнє літо цікавішим, безпечнішим, креативнішим, смачнішим і здоровішим. Щодо останнього – такий показовий майстер-клас в рамках “концерту” проведе тренер міжнародного рівня Марголін Андрій.

Для повноти й атмосферності заходу, його трансляція відбуватиметься з однієї зі шкіл.

Почнеться «останній дзвоник» у п’ятницю, 22 травня 2020 о 18:00, а його трансляція буде доступною за посиланням.

https://np.pl.ua/2020/05/ostanniy-dzvonyk-v-onlayn-rezhymi-poltavshchynu-zaproshuiut-na-sviato/

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved