Шановні батьки та учні нашої школи!

В умовах негативного розвитку епідеміологічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID – 19, управління патрульної  поліції в Полтавській області продовжує реалізацію проєкту «Шкільний офіцер поліції» та планує  проведення онлайн-занять для учнів закладів освіти  за програмою «Школа і поліція».

Заняття будуть проводитися інспектором відділу зв’язків з громадськістю в режимі «прямий ефір» на офіційній сторінці Instagram (@patrolpolice_poltava) управління патрульної поліції в Полтавській області.

Графік занять: 1-4 класи, щовівторка о 15.00; 5-8 класи, щосереди о 15.00; 9-10 класи, щочетверга о 15.00.

Просимо Вас долучитися до перегляду онлайн-занять .

Адміністрація закладу