foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

                                     Шановні батьки та учні нашої школи!

           Ми наближаємося до завершення 2019-2020 навчального року.

      Цей навчальний рік, безумовно, видався складним і незвичайним. В умовах карантинних заходів опинився увесь світ. Складно всім, але життя продовжується.

     Дякуємо батькам, які стали нашими союзниками у налагоджені дистанційного навчання, змогли у стислі терміни забезпечити дітей потрібними ґаджетами, підтримують їх та педагогів у цьому незвичному освітньому процесі. Дякуємо дорослим, які тримають зв'язок з учителем, технічне забезпечення якого іноді менше за можливості учнів.

 

     Попереду цілий місяць навчання, а далі - завершення 2019-2020 навчального року. І яким він буде, залежить тільки від нас з вами, від злагодженості наших дій.

   Використовуючи нормативні документи щодо закінчення навчального року, враховуючи рішення засідання педагогічної ради від 24.04.2020 року, повідомляємо, що:

 -  для учнів 1-10-х класів 2019-2020 навчальний рік   завершиться   29 травня 2020;

 - підсумкове річне оцінювання учнів буде проведене з урахуванням результатів очного навчання у І семестрі, січні-березні 2020 року та результатів дистанційного навчання в період карантинних обмежень;

-  для учнів, які з різних причин не були охоплені дистанційним навчанням у період карантину, будуть  розроблені індивідуальні навчальні плани щодо засвоєння пропущеного навчального матеріалу;

- у разі відкриття шкіл у червні 2020 року робота з дітьми, які не працювали дистанційно, буде організована за індивідуальними навчальними планами до 15.06.2020, якщо школи не відкриються – на початку наступного навчального року;

-  свідоцтва досягнень учнів 1, 2 класів, табелі навчальних досягнень учнів 3-8-х, 10-х класів  учням, які продовжують навчання у закладі, будуть направлені  в електронному вигляді з подальшим врученням оригіналу документа на початку нового навчального року;

- річне оцінювання випускників 9-го класу, звільнених від ДПА, здійснюється на підставі результатів І семестру, очного навчання упродовж січня-березня та результатів дистанційного навчання. Датою вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти (за окремо складеним графіком) визначено 12 червня 2020 року;

  - для випускників 11 класу після завершення карантинних обмежень будуть організовані додаткові консультації з предметів, обраних ними для проходження ДПА у формі ЗНО. Зважаючи на те, що після завершення карантинних обмежень необхідно дотримуватися чіткого регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки, такі консультації можуть проводитись за наявності підтвердження задовільного стану здоров’я учня та створення відповідних умов для навчання (засоби індивідуального захисту, малими групами, забезпечення дистанції тощо).

  - з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у 2019/2020 навчальному році  масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори, проводитися не будуть.

        Шановні батьки! Ми разом з вами та нашими дітьми проходимо непростий, часто стресовий шлях дистанційного навчання та спілкування. Дякуємо за ваше терпіння. Радіємо з того, що ви допомагали і далі допомагаєте своїм дітям і вчителям. Ми знаємо, що нам ще не все вдалося. Але ми хочемо вас запевнити, що докладаємо чимало зусиль, щоб дати дітям знання, і  чекаємо  повернення наших учнів до школи.

 

                                                                      Адміністрація, педагогічний колектив

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved