Адміністрація  КЗ “Полтавський НВК № З6 ” висловлює  щиру вдячність всім, хто долучився до акції!

Завершилася  акція “Зустрічаємо Великдень” , що мала на меті  розширити знання дітей про традиції Великодніх свят, ознайомити з різними техніками виготовлення писанок. Учні , вихованці , та їх батьки з радістю відгукнулися на дану пропозицію . Фантазії юних умільців та їх дорослих помічників не було меж. Роботи вражали  своєю красою та креативністю. І хоча акція дистанційна, але всі отримали  чудову нагоду віртуально об’єднатися задля спільної справи , власними руками виготовити прикраси для оселі , що створюють святковий настрій та дарують віру  у весняне відродження життя , а найголовніше  - відчути єдність поколінь : дітям – отримати справжній майстер - клас від своїх батьків, а дорослим – радісні миті спілкування   зі своєю талановитою малечею.                                                         (Ларіна В.І.)

Переглянути сайт "Креативний карантин НВК №36"