Проблема опіків є актуальною у всьому світі та посідає третю позицію у травматизмі та третє місце серед причин загибелі людей, що настають внаслідок отримання травм. Особливе занепокоєння викликає те, що значна кількість опіків трапляється у дитячому віці та має наслідки для життя та здоров’я людини протягом всього життя» , — зазначила зазначила голова Комітету з питань охорони здоров’я О.Богомолець. У нашій школі відбулося засідання «круглого столу», під час якого учням та батькам розповіли про види опіків та надання першої медичної допомоги при таких видах травматизму. Також для учнів проведено бесіди та тренінги «Методи першої допомоги при опіках та алгоритму дій при опіковій травмі у дитини».