З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції щороку на Полтавщині проводяться заходи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Конкурсною програмою гри 2018 року були передбачені змагання і конкурси:

конкурс «Впоряд» з демонстрацією основних елементів військової стройової підготовки;

силове змагання «Перетягування линви»; козацька «Туристсько-спортивна смуга перешкод»;

стрільба з пневматичної гвинтівки; змагання з виконання рятувальних робіт «Рятівник»;

гра «Відун» – конкурс на знання історії України та козацтва; творчо-мистецький звіт художньої самодіяльності «Ватра»; Полтавський НВК № 36 щорічно бере участь у змаганнях. Цей рік не став виключенням, учні 8-10 класів виявили високій рівень  фізичної підготовки та знань.