foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

 

8 травня учнями 7 класу в нашій школі поведені заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо».

Біля обеліску  «Нескорені»"відбувся мітинг-реквієм, присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Дня пам'яті і примирення. На мітингу були присутні СинягівськийС.О.голова Київської районної в м. Полтаві радита ветеран Абдрашитов ДамірХамзович.

Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до пам'ятного меморіалу.

 З метою гідного вшанування подвигу українського народувідбувся загальношкільний виховний захід ««Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!», приурочений Дню пам’яті.На грудях всіх присутніх палахкотіли мальовничі червоні маки – символи пам’яті і скорботи. Дійство на сцені не залишило байдужим нікого. Подарувало добрі наміри в серцях та надію на майбутнє.

Шануйте безсмертну славу старшихпоколінь

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved