Здоров’я – це  дар.  Його  треба  шанувати, не  витрачати, а  примножувати.  Саме тому з  раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у школі пройшов День здоров`я для учнів 1-10-х класів. Учні протягом дня гралися в рухливі ігри, брали участь у спортивному квесті. У холі діяла  виставка плакатів «Здоров’я  очима дітей».

День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.