Осінні канікули учні нашої школи провели цікаво та змістовно. Діти відвідували музеї, виставки, які проходили в місті. А також побували на  чудовій екскурсії в м. Харкові, де побували на виставі в дельфінарії та в Екопарку.

Для старшокласників проводилися мовні змагання. У командних боях юні філологи перевірили знання рідноі мови. За таблицями Шульте тренували навички швидкісного читання. Учитель Лучна С. А. запросила школярів до вивчення і пропаганди творчості відомого земляка Григорія Савича Сковороди. Найкращим знавцем афоризмів філософа виявилася учениця 10 класу Новостройна Вікторія, в абетковому читанні перемогли Іванова Дарія та Авраменко Анна, а в конкурсі на складання акровірша кращою стала юна поетеса із 9 класу Пруцакова Валерія.

Новый слой

2018 Copyright My School Rights Reserved