foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

   

Осінні канікули учні нашої школи провели цікаво та змістовно. Діти відвідували музеї, виставки, які проходили в місті. А також побували на  чудовій екскурсії в м. Харкові, де побували на виставі в дельфінарії та в Екопарку.

 

   

Для старшокласників проводилися мовні змагання. У командних боях юні філологи перевірили знання рідноі мови. За таблицями Шульте тренували навички швидкісного читання. Учитель Лучна С. А. запросила школярів до вивчення і пропаганди творчості відомого земляка Григорія Савича Сковороди. Найкращим знавцем афоризмів філософа виявилася учениця 10 класу Новостройна Вікторія, в абетковому читанні перемогли Іванова Дарія та Авраменко Анна, а в конкурсі на складання акровірша кращою стала юна поетеса із 9 класу Пруцакова Валерія.

 

Новый слой

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved