2 березня команда Monsters on the Moon нашої школи взяла участь у фестивалі  First Lego Leagua 2019. Харківський турнір став просто неймовірним дійством: 33 команди, захоплюючі проекти, участь у Грі роботів, незабутні враження. Щиро дякуємо організаторам за можливіть стати частиною цієї події.

.

5 лютого  у світі та Україні відзначався День безпечного Інтернету. Учні нашої школи не стоялиосторонь цієї події. Підготувади цікаві презентації та бюлетні, переглянули цікаві фільми з даної тематики.

День Соборності України відзначається щорічно 22 січня. Свято приурочене до знаменної історичної дати 1919 року, коли було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Периста І.С.

Метою гри  є виховання у дітей через ігри людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей, великодушність, скромність та самопожертву. Навчити оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробуджувати у дітей щирий інтерес до корисного, морального. Розвивати цілеспрямованість, наполегливість в досягненні мети, самостійність.                                                                                                                                                                                                                                              Периста І.С.

З  метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людей  в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності був проведений виховний захід «Наша безпека – у наших руках» в  рамках гуртку «Школа безпеки».                                                                                                                                Периста І.С.

Учні 6 класу на канікулах долучилися до захоплюючої історичної гри , що акцентує увагу на вивченні та популяризації історичних подій, пам’ятках історії, культури м. Полтави та видатних історичних постатей міста. Під час заходу надітей чекало багато цікавих завдань та вправ. А закріпили вивчений матеріал під час екскурсії до Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Учні були дуже задоволені екскурсією та відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили у продовж століть.
                                                                                                                                                                                                            Мих М.В

Еко-акція «Збір пластикових кришечок»
Волонтери “Полтавського батальйону небайдужих” продовжують еко-акцію зі збору пластикових кришечок. Їх здають на вторсировину, а отримані кошти передають військовим, які потребують лікування чи реабілітації.
У нашій школі під керівництвом вчителя біології Гуржій О.О. протягом І семестру було організовано збір кришечок від пластикових пляшок. Учні активно долучилися до акції.
А сьогодні зібрані кришечки були відвезені до Свято-Успенського кафедрального собору м. Полтава.
Волонтери здадуть їх на переробку, і вже отримані за це кошти спрямують на допомогу бійцям (закуплять протези).
Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до акції.
                                                                                                                                                                               Гуржій О.О.

15 січня для учнів нашої школи було проведено конкурсно – ігрову карусель «Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі», під час якої діти мали змогу цікаво провести своє дозвілля: грали у веселу гру «Крокодил», відгадували загадки, відповідали на питання вікторини «Казковий ерудит», брали участь у конкурсі «Покажи свій талант», розгадували кросворд, грали настільні ігри.

Також цікавою для учнів  під час канікул  була гра "Хто багато читає,той багато знає", а справжньою родзинкою для вихованців початкової школи виставка «Забуті речі казкових героЇв».

Папенко Л.І.

На зимових канікулах діти нашої школи не сумують ні хвилини, відвідують цікаві заходи та музеї рідного міста. А команда "MonstersOnMoon" продовжує працювати над проектом "Вперед на орбіту".

Учні початкової школи свої зимові канікули проводять весело та з користю в ігровій кімнаті. Діти займались активним відпочинком. Серед розваг на них чекали: настільні ігри, фізкультхвилинки, ігри з улюбленою іграшкою, перегляд мультфільму. Також  було організовано акцію «Збережи ялинку!», де  діти  виготовляли новорічні прикраси та штучні ялинки .

Для учнів початкових класів  проведено такі заходи:   літературна година «Новорічні традиції українців», інсценізація – імпровізація «Як зимують тварини та птахи», вікторина «Хто багато читає – той багато знає»,  година – цікавинка «Зимові свята в Україні: традиції, звичаї, обряди», тренінгові заняття «Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти»

У канікулярний час в ігровій кімнаті функціонує гурток кераміки, завдяки керівнику  учні вправно змогли попрацювати  в різних техніках. Їм під силу вироби не лише з глини, але й з солоного тіста.

10.01.2019 року в спортивному залі КЗ “Полтавський НВК №36” в рамках підготовки до змагань була проведена гра з волейболу між учнями 9-11 класів. Також на гру були запрошені випускники нашої школи, які радо прийняли запрошення. Гра була дуже цікавою, насиченою на події. Гравці показали хороший рівень майстерності, командного духу. Всі присутні на матчі вболівальники отримали естетичне задоволення від гри, яка проходила у взаємоповазі і підтримці гравців між собою.  Спорт об`єднує!

Руденський А.С.

2019 Copyright My School Rights Reserved