foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

     До 25-річчя грошової реформи в Україні в Гімназії № 36 Полтавської міської ради були проведені заходи серед учнів 5-8 класів.

     Однією з ознак державності є власна грошова одиниця. Для України національна грошова одиниця - віками омріяна, багатьма поколіннями виплекана ідея, що уособлює жадану незалежність, самоутвердження нації. Надто довгим, тернистим і складним виявився шлях України до суверенної гривні. Шлях, припорошений пилом століть...

     Діти переглянули тематичний відеоролик за кіновідеодокументами. Учасники самоврядування підготували повідомлення про історію виникнення гривні, створення сучасної української валюти, готівкову та безготівкову гривню, про грошову реформу 1996 року та провели просвітницьку роботу в своїх класах.

    П’ятикласники свій перший урок з курсу фінансової грамотності провели на свіжому повітрі в пришкільному яблуневому саду. Для них учитель підготував вікторину «Що зображено на банкнотах гривні?».

       

 1 вересня -- це завжди особливо урочистий і хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Саме тому на подвір’ї  гімназії № 36 зібралася вся шкільна родина: вчителі, батьки, діти. Найменших учнів радо зустріла перша вчителька Митько Ірина Володимирівна. Її материнське серце зігріватиме їх під час перших кроків у шкільному житті. Директор Козак Раїса Олексіївна теплими словами привітала першачків та урочисто вручила їм ключ від Країни знань.  Важливим та відповідальним буде цей рік і для наших дев’ятикласників, яким незабаром доведеться обирати свій шлях у житті.

        Перший урок був присвячений 30-й річниці незалежності України. Учні молодшої школи взяли участь у квесті «Україна починається з тебе». Діти 5-9 класів говорили на тему «Україна дивує». Метою заходів було формування в учнів пізнавального інтересу до своєї держави, її історії,  традицій, досягнень, а також виховання патріотизму, любові та поваги до Батьківщини.

Дорогу підкорює той, хто іде.

Народне прислів`я

        

 

 

 

 

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання стартувала в Україні 21 травня тестуванням з хімії. Відтоді минуло майже 2 тижні. Наші 11 – класники склали іспит з іноземних мов, зокрема  англійської,  з математики , української мови та літератури.

       Сьогодні, 4 червня, наша  юнь  здолала ще 1 сходинку на шляху до майбуття -- екзамен з історії України. Звісно, ще рано підбивати підсумки, але серед наших випускників є й такі, які вже пережили найтривожніші миті тестування з обраних навчальних дисциплін. Вони нарешті можуть  насолодитися повноцінним відпочинком та , набравшись терпіння, очікувати  результати.

     Ми щиро вболіваємо за наших найстарших учнів і від душі бажаємо їм найвищих балів !!!

Ларіна В.І.

Шановні учні та батьки!

Адміністрація закладу повідомляє, що у зв'язку з участю вчителів у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання заняття для учнів 1 - 11 класів 25 травня, 28 травня та 01 червня  будуть проведені з використанням дистанційних технологій. Всю необхідну інформацію можна отримати у класних керівників. Дякуємо за розуміння.

 

Відповідно до Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом МОН України від 21.11.2016 № 1400, з метою закріплення теоретичного матеріалу щодо особистої безпеки, засобів індивідуального і колективного захисту населення від надзвичайних ситуацій, 26 квітня у школі був проведений  День цивільного захисту. В умовах карантинних обмежень заходи для учнів 5 – 11 класів проводилися в режимі онлайн.  Спеціальні об'єктові тренування, які завершують навчальний період об'єктової підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях та проходять в День ЦЗ, були перенесені і проведені 21 травня. Враховуючи те, що  з  11 травня  2021  року  «червоний   рівень»  було скасовано,  але   обмеження  щодо заборони   проведення масових заходів залишилися, об’єктові тренування проходили окремо для кожного класу. Учні школи, педагогічні працівники провели об’єктові тренування організовано, з урахуванням обмежувальних вимог. 

                  Печеник Н.В.                                                      

  

Середина травня щедра на чудові події. Серед них вирізняється . З нагоди свята учні 6 класу провели он-лайн марафон та конференцію « Столиці європейських держав». Школярі розпочали проект « Європа відома» , у ході якого проходить знайомство з особливостями культурної спадщини європейських країн. Відкрили для себе красу і велич гімну Євросоюзу «Ода радості», девізу « In varietate Concordia” .

Лучна С.А.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна. Вона стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. День пам’яті та примирення присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.
На честь цього визначного дня у всіх класах були проведені години спілкування , основна мета яких – показати школярам, наскільки важливо пам’ятати минуле. Учні 9 класу упорядкували територію пам’ятників загиблим у Другій світовій війні. Учні початкових класів прийняли участь у майстер класі “Мак-як символ пам'яті”.

Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників.

Ларіна В.І.

           

8 травня Україна відзначала День пам’яті та примирення, а 9 травня – 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.                       

         З метою  вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увіковічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людстваі, скоєних у роки війни, в нашій школі протягом тижня були проведені  різні тематичні  заходи:   у всіх класних колективах  були проведені години пам’яті, приурочені подіям Другої світової війни, також учні  віддали шану полеглим воїнам, покладанням квітів біля пам’ятника. Головне наше завдання –пам’ятати тих, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тих, хто боронить її сьогодні. Ми висловлюємо подяку людям, які стали на захист країни у різні часи. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

Сидоренко С.П.

 

Любіть тваринку , і рослинку ,

і сонце завтрашнього дня…

Ліна Костенко

      Саме під цим девізом, узятим з рядків вірша сучасної української поетеси, проводився цьогоріч ( 01.04.2021 – 30.04.2021)  місячник природничих наук та екологічного виховання, який є однією з форм ознайомлення школярів з досягненнями в царинах біології, екології , хімії та ін. Перед учнями середньої та старшої ланки нашого навчального закладу  були поставлені певні цілі, як-от:  підвищення інтересу  до наук природничого циклу, поповнення багажу знань з біології та хімії , виховання  екологічної свідомості тощо. Щоб досягти поставленої мети , упродовж квітня були проведені практичні заняття, тренінги, екологічні акції, інформаційні хвилинки тощо.

Детальніше       Місячник природничих наук та екологічного виховання

Вітаємо вас із світлим і радісним святом – Великоднем. Втілення всіх задумів прекрасних. Хай сонцем повниться життя й натхнення, і кожна мить нехай буде благословенна! Школярі, батьки та вчителі КЗ «Полтавський НВК № 36» до цього свята провели виставку "Гарна писанка у мене, мабуть, кращої нема ...", познайомилися з традиціями, прикрасили пасхальне дерево. Учні 1-4 класів прочитали легенди про Великдень, 5-9 класи дослідили історію писанки. Були проведені години спілкування на теми: «Великодні дзвони», «Світле свято Великодня», «Котилася писанка з гори на долину». Учні 6 класу представили свої авторські байки, взяли участь у великодній вікторині. У школярів 1 класу закінчилося п'яти тижневе навчання Супергероїв Fast. Вони надсилали листи рідним з інформацією про інсульт.

Бойко І.В.

 

        

Серед подій ІІ половини ХХ століття, якими насичена історія українського народу, Чорнобильська трагедія посідає особливе місце. 26 квітня – день пам’яті , день скорботи й роздумів. Завдання кожного свідомого громадянина – крізь віки пронести почуття великої подяки та поваги до тих відважних людей, що рятували весь світ від смертельної радіації. Нехай кожен пам’ятає і шанує подвиг героїв Чорнобиля!

         Саме ці почуття намагалися розвинути у своїх учнів викладачі НВК № 36 під час проведення виховних заходів , приурочених цим трагічним подіям :

 5 клас «Віртуальна екскурсія. Національний музей Чорнобиль» (26.04)

6 клас «Рани Чорнобиля» (22.04)

7 клас «Чорнобиль через роки» (26.04)

8 клас «Чорнобиль немає минулого» 22.04

9 клас «Дзвони Чорнобиля» 22.04

11 клас «Чорнобиль —довгий слід трагедії» 26.04.

Сумісно з бібліотекарем Папенко Л.І.  була підготовлена тематична виставка. Учні початкової школи переглянули  фільм «Чорнобиль сьогодні: туризм, радіація, люди» та провели виставку-конкурс творчих робіт «Чорнобиль дитячими очима».

Конюшенко Л.М.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved