foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Завдання для учнів (оновлено 02.04)

Дистанційне навчання учнів 1-11 класів на період карантину з 01.04.2020 року буде відбуватися відповідно до розкладу занять на 2019 - 2020 навчальний рік 

Переглянути      Завдання для учнів під час карантину

Шановні батьки!

У зв'язку з карантином припиняються заняття з 12.03.2020 року по 03.04.2020 року.

Учням забороняється відвідувати школу під час карантину!

Інформація про форми навчання вдома, зміст навчального матеріалу з предметів буде розміщена на сайті школи найближчим часом та доведена до батьків і учнів класними керівниками.

Дякуємо за розуміння.

Адміністрація школи

Коронавірус

  • Коронавіруси — це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання різного ступеню тяжкості: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.
  • Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19.

 

 

Детальніше        Пам'ятка про COVID-19!

  

7 березня у м. Харкові пройшов відбірковий турнір First Lego Leaguа, на якому 33 команди демонстрували свої проєкти та здобутки у грі роботів з теми "Формуємо місто". Багато локацій , суперові команди, змагання роботів, тепла атмосфера та чудове свято залишать незабутні враження для всіх членів команди надовго. Дякуємо всім, хто зробив для дітей цей надзвичайний день!!!!!!

В.Іванова

Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. 6 березня в нашій школі було проведено свято, приурочене жіночності, свято усіх дівчат, жінок, матерів, бабусь. Учні 9 класу підготували чудове свято – декламували вірші, співали, танцювали, жартували.

О. Гуржій

 

Барвисто та натхненно пройшла декада предметів суспільно - гуманітарного циклу  в нашому навчальному закладі. У виставках брали участь учні середньої школи, особливо здивували роботи на українознавчу тематику, презентовані семикласниками.

 

 

 

 

 

Подробнее: Декада предметів суспільно - гуманітарного циклу 

У відповідності до плану методичної роботи школи,  з метою популяризації передового педагогічного досвіду, пошуку нових ідей, прийомів, форм та методів роботи, у КЗ «Полтавський НВК № 36» з 17 по 28 лютого 2020 року було проведено тиждень педагогічної майстерності учителів природничо – математичного циклу. Основна його методична тема: «Формула створення конкурентноспроможного випускника»

  Упродовж тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів,  на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності, зацікавленість кожним предметом. Учні мали можливість показати свої теоретичні знання з даних предметів, розв’язавши ряд завдань та кросвордів. Діти 8-11 класів представляли творчі проекти з теми «Земля – наш спільний дім».

 Учителі Гуржій О.О., Сидоренко С.П., Сидоренко В.Г., Іванова В.В. провели майстер-класи з тем: «Здоров’язберігаючі технології», «Математичне орігамі», «Фізика – це просто!», « Доповнена реальність- винаходи Л.Давінчі». Іванова В.В. презентувала роботу творчої лабораторії «STEM-технології на уроках природничо-математичного циклу». Руденський А.С. провів змагання з волейболу серед учнів 9-11 класів.

Детальніше        Тиждень МО природничо – математичного циклу

   7 березня у місті Харкові проходить щорічний  відбірковий фестиваль  First Lego Leagua. Метою якого є надихнути дітей вивчати STEM – науку, технологію, інженерію, програмування та математику. Все те, що рухає прогрес людства вперед! А також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO Education. Шкільна команда   Monsters on the Moon щиро дякує за дружнє спілкування команді  21 гімназії RAINBOW TEAM м. Полтави,  бажає успіху та позитивних емоцій у турнірі.


 

До Дня вшанування пам' яті Героїв Небесної Сотні в нашій школі відбулися: урок " Патріотичні порухи душі юної полтавки Марини Лютенко", інформаційні хвилини " Герої нашого часу", години спілкування
" Нам не жаль, бо лягли ми за діло, гідне жертви життя і кохання". Діти переглянули тематичні кінострічки "Зима, що нас змінила", "Небесна Сотня в вирій полетіла". Були підготовлені фотовиставка " Герої не вмирають" та виставка публікацій у шкільній бібліотеці " Сила незламного духу".

 

    Сучасний учитель – вічний учень. Саме про це говорили педагогічні працівники школи, які презентували  свої педагогічні ідеї та інновації на круглому столі, проведеному  в стінах закладу. Девізом зустрічі  стали слова німецького педагога А. Дістервега: «Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух...». Вчителі ділилися досвідом, обговорювали методичні родзинки, проводили практичні заняття. Особлива увага була приділена  змінам, які відбуваються у школі: педагоги малювали портрети сучасних школи, учня, вчителя, говорили про необхідність нових підходів до навчання, викликаних реаліями в сучасній освіті, вимогами часу.

                Заступник директора з НВР  Ніна Печеник

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved