foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

«Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен 

спинятися на досягнутому, бо якщо немає 

руху вперед, то неминуче починається відставання» 

В.Сухомлинський  

  Атестація – це завжди огляд  надбань педагогів, аналіз рівня їхньої майстерності. Досягнення висот педагогічної майстерності потребує максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, найголовніше, – безмежне бажання стати педагогом-майстром.  Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

   Майстром в НВК №36 можна назвати вчителя української мови та літератури Лучну Світлану Анатоліївну, яка в рамках атестації під час творчого звіту   презентувала свої численні  здобутки, поділилася досвідом з колегами.

   Вчитель української мови та літератури Конюшенко Любов Миколаївна має невеликий стаж на посаді, але її наполегливість та старанність приносять результати,  якими вона поділилася з колективом, аналізуючи свої досягненння.

Бажаємо колегам натхнення, творчих злетів, досягнень на нелегкій освітянській ниві!

Шкільне життя

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved