• Отсутствие права доступа - Файл '/images/24.09.2.17.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/24.09.2.17.jpg'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/24.09.3.17.jpg'

Не забути розкiшнi сади,

Давнiх вулиць розмову неспiшну.
Хто хоч раз завiтає сюди,
Той Полтавi вiддасть свою нiжнiсть.
Я не зможу забути повiк
Ворскли тихої лагiдний наспiв.
О, Полтаво, ти мiй оберiг,
Що нiколи у серцi не згасне.

23 вересня полтавчани святкують День свого міста .Місто засноване в 1174 році. Традиційно святкування приурочене до Дня визволення Полтави від нациських загарбників, що відбулося в 1943 році. Полтава — духовно багате місто, і по сформованій традиції свято починається з покладання квітів полеглим воїнам-захисникам. На мітинг-реквієм до нашої  школи завітали шановні гості: ветеран війни Абдрашидов Дамір Ханзович та представник київської райони в місті Полтави ради .

Учні 6 класу провели виховний захід присвячений Дню визволення міста від нацистських загарбників для початкової школи. Учні восьмого, дев’ятого та десятого класів привітали ветеранів війни, завітавши до них додому. Спогади і розповіді про Велику Вітчизняну війну глибоко проникли у серця молодого покоління, пробудивши  в них патріотичну свідомість.

Також одним із виховних заходів до Дня визволення Полтави від нациських загарбників був проведений квест «Люби і знай свій рідний край!».

2019 Copyright My School Rights Reserved