• Отсутствие права доступа - Файл '/images/DSC_9976.JPG'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/DSC_0061.JPG'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/DSC_9976.JPG'
  • Отсутствие права доступа - Файл '/images/DSC_0061.JPG'

З метою підвищення педагогічної майстерності, забезпечення професійного розвитку особистості класного керівника, 19  квітня на базі комунального закладу  «Полтавський навчально – виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад  -  дошкільний навчальний заклад) № 36 Полтавської міської ради Полтавської  області»  відбулося засідання методичного клубу  «Творча ініціатива»   для класних керівників 5-8 класів «Технології виховної діяльності класних керівників  у формуванні ціннісного ставлення  до суспільства й держави».

Теоретичний блок засідання розпочався з виступу методиста ММК Бакунович Е.В., яка ознайомила присутніх із концептуальними засадами національно – патріотичного виховання та наголосила на пріоритетності цього напрямку роботи в ЗНЗ міста. З вітальним словом до учасників засідання звернулася директор НВК № 36  Козак Р.О.,презентувала свій навчальний заклад, окресливши головні напрямки роботи педагогічного колективу. Заступник директора з виховної роботи Ларіна В.І. розповіла про сучасні технології виховної діяльності, які використовують класні  керівники у формуванні ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави. Під час презентації присутні мали змогу поринути в шкільні будні та свята, переглянувши світлини проведених тематичних заходів. Бойко І.В., голова шкільного МО  класних керівників, презентувала фрагмент літературно – музичного свята    “Хай в серці кожної дитини живе любов до України”.

Гості  здійснили цікаву  екскурсію  до музею історії школи та картинної галереї полтавських художників, переглянули виставку творчих робіт вихованців  гуртків “Юний художник  ”(керівник Мохова Л.О. ) та “Художня кераміка ”(керівник  Скибенко Т.П.) .

Практичний блок засідання був проведений у формі квесту. Педагоги  взяли участьу краєзнавчій грі - подорожі “Вулицями рідного міста ”. Класний керівник 9 класу Лучна С.А. підготувала для колег  цікаві завдання про нові назви полтавських вулиць. Весело та змістовно пройшла інтерактивна гра “Я люблю  Україну ”, яку провела Іванова В.В., класний керівник 5 класу. Підсумком  стала ділова гра “Успішний класний керівник”, яку організувала Пасько Н.І., класний керівник 3 класу. Гості активно долучилися до виконання завдань, склали портрет сучасного класного керівника, обговорили питання розвитку  творчого потенціалу  та важливість  особистого прикладу   класного керівника  у вихованні   підростаючого покоління .

Підбиваючи підсумки,  Бакунович Е.В. подякувала організаторам за змістовне та цікаве засідання методичного клубу , побажала всім присутнім подальших успіхів та творчих злетів у процесі виховання  майбутнього громадянина, патріота України .

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved