З 25 січня по 02 лютого проходив шкільний чемпіонат з волейболу серед команд  Київського району міста Полтави. У змаганнях взяли участь 11 команд, які були поділені на 2 підгрупи. Наша школа потрапила у групу Б разом з СШ №11, СШ №32,  СШ №30,  СШ №18. Груповий етап проводився на базі СШ №30. Першу гру наші хлопці грали з СШ №32. Гра була дуже напружена. Першу партію СШ №32 виграла, але зібравшись, наші учні продемонстрували  невгамовну волю до перемоги і в двох наступних партіях перемоли. Наступним суперником були господарі змагань - СШ №30. Гра була дуже хорошою, де ми перемогли з рахунком 2:0. Потім були ігри з  СШ №18 і СШ №11, де також були перемоги з однаковим рахунком 2:0. І таким чином наші учні вийшли в стадію плей-оф з першого місця, де на них уже чекав дуже грізний суперник - СШ №38. У цій грі ми виглядали достойно, але в підсумку поступилися з рахунком 2:0.

У матчі за 3 місце команда НВК №36 зустрілася з СШ №30. Гра була видовищна. У  першій партії наша команда перемогла, в другій – поступилася. У дуже емоційній третій партії учні нашої школи показали всі свої хороші якості, які призвели до загальної перемоги у матчі – 2:1, і загальне третє місце.  Після матчу чисельні вболівальники підходили до наших гравців і дякували за хорошу гру.

Хочеться подякувати всім учням, учителям за підтримку наших учнів на змаганнях.

Склад команди: Капітан – Вишняк А., Чумак Д., Чеверда Д., Штанов Д., Конюшенко Р., Рау І., Садовський К.

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved