Барвисто та натхненно пройшла декада предметів суспільно - гуманітарного циклу  в нашому навчальному закладі. У виставках брали участь учні середньої школи, особливо здивували роботи на українознавчу тематику, презентовані семикласниками.

Шкільний етап гри "Соняшник" зібрав юних мовознавців. Вчителі англійської мови Ларіна В. І. та Мих М. В. влаштували музей одного дня, запросивши школярів до найцікавіших місць Британіі. Одинадцятикласники традиційно провели ланцюжок читання послання Т. Г. Шевченка "І мертвим, і живим.." Пройшла виставка - презентація за мотивами біографії Кобзаря, організована учнями 9 класу (учитель Лучна С. А. ) Під час відкритого уроку зарубіжної літератури учні 6 класу (учитель Конюшенко Л. М. ) познайомилися з чарівним світом японської поезії.

С.Лучна