У відповідності до плану методичної роботи школи,  з метою популяризації передового педагогічного досвіду, пошуку нових ідей, прийомів, форм та методів роботи, у КЗ «Полтавський НВК № 36» з 17 по 28 лютого 2020 року було проведено тиждень педагогічної майстерності учителів природничо – математичного циклу. Основна його методична тема: «Формула створення конкурентноспроможного випускника»

Упродовж тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів,  на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності, зацікавленість кожним предметом. Учні мали можливість показати свої теоретичні знання з даних предметів, розв’язавши ряд завдань та кросвордів. Діти 8-11 класів представляли творчі проекти з теми «Земля – наш спільний дім».

Учителі Гуржій О.О., Сидоренко С.П., Сидоренко В.Г., Іванова В.В. провели майстер-класи з тем: «Здоров’язберігаючі технології», «Математичне орігамі», «Фізика – це просто!», « Доповнена реальність- винаходи Л.Давінчі». Іванова В.В. презентувала роботу творчої лабораторії «STEM-технології на уроках природничо-математичного циклу». Руденський А.С. провів змагання з волейболу серед учнів 9-11 класів.

Учителям методичного об’єднання вдалося показати власні напрацювання  та способи  їх практичного застосування в досягненні поставлених завдань на семінарі-практикумі «Методична грамотність як умова успішної педагогічної діяльності». Тиждень педагогічної майстерності показав, що вчителі володіють змістом навчальних програм, методами, засобами й технологіями навчання та виховання, використовують демократичний стиль спілкування з учнями.

Ірина Бойко