Сучасний учитель – вічний учень. Саме про це говорили педагогічні працівники школи, які презентували  свої педагогічні ідеї та інновації на круглому столі, проведеному  в стінах закладу. Девізом зустрічі  стали слова німецького педагога А. Дістервега: «Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух...». Вчителі ділилися досвідом, обговорювали методичні родзинки, проводили практичні заняття. Особлива увага була приділена  змінам, які відбуваються у школі: педагоги малювали портрети сучасних школи, учня, вчителя, говорили про необхідність нових підходів до навчання, викликаних реаліями в сучасній освіті, вимогами часу.

Заступник директора з НВР  Ніна Печеник