foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

8 лютого  в КМДШ  відбулася  перша  зустріч менторської програми . За результатами відбору, 29 дівчат з різних областей України, серед який були учениці  9 та 10 класу КЗ «Полтавський НВК №36» Пишна Єлизавета та Мариноха Софія, приїхали до Києва.  

Щороку “Центр “Розвиток КСВ” обирає ТОП-20 надихаючих жінок в STEM – унікальну спільноту жінок, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері. Серед них: топ-менеджерки технічних компаній, жінки-науковці, представниці Міністерств, ВУЗів і громадських організацій. Ці жінки можуть показати приклад дівчатам і довести, що успішні жінки існують в STEM, надати рекомендації щодо обрання кар’єри і надихнути дівчат своїми історіями успіху.

 

Всі ТОП-20 надихаючі жінки обирають собі одну mentee, серед тих дівчат, які зареєструються на програму і реалізують з нею STEM-проект. Також дівчата стають спікерками фінальних конференцій.

Море емоцій, захвату та тепле спілкування отримали дівчата від першої зустрічі. І це ще далеко не все. Вони взяли участь у майстер-класі з soft skills від менторок Зої Чечуліної та Анни Лазаренко. А також надихалися виступом учасниці минулорічної програми ДівчатаSTEM Юлії Шевченко, яка створила другу в Україні команду робототехніки FIRST Robotics Competition.

Шкільне життя

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved