foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

№  509 від 17.12.2019                                                                                                 Управління освіти

 виконавчого комітету

 Полтавської міської ради

План  роботи

на зимових канікулах

КЗ «Полтавський НВК  № 36»

2019-2020 н.р.

 

№ п/п

Заходи

Класи

Час

проведення

Відповідальні

02.01.2020

1

Новорічнийквест

5

10.00-11.00

Лучна С.А.

 

2

Шкільний спортзал : заняття  з волейболу

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

3

Гурток «Джура »

8,10

11.00 –12.30

Конюшенко Л.М.

4

Гурток «Пізнаємо Україну»

11

10.00-11.00

Ларіна В.І.

5

Майстер клас “Новорічні прикраси”Гурток“Художня кераміка”

1-5

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

03.01.2020

1

Годинка – цікавинкаТрадиції святкування новорічних свят в Україні

1

10.00-11.00

Алєдінова Н.О.

2

Шкільний спортзал : заняття з волейболу

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

08.01.2020

1

Майстер клас з виготовлення різдвяних листівок Вітаємо з Різдвом

1-4

10.00-11.00

Митько І.В.

 

2

Гурток “Школа безпеки”

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

3

Гурток «Джура »

8,10

11.00 –12.30

Конюшенко Л.М.

4

Майстер клас “Новорічний янгол”Гурток“Художня кераміка”

1-5

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

09.01.2020

1

Годинка – цікавинка “Загадки бабусі Зими

1-4

10.00-11.00

Касьяненко С.Г.

2

Шкільний спортзал :заняття з настільного тенісу

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

3

Гурток «Джура »

8,10

11.00 –12.30

Конюшенко Л.М.

4

Гурток «Пізнаємо Україну»

11

10.00-11.00

Ларіна В.І.

5

”Гурток“Художня кераміка”

1-5

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

10.01.2020

1

Квест У пошуках підводних скарбів

7

10.00 –11.00

Мих М.В.

2

Шкільний спортзал : заняття  з волейболу

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

3

Гурток“Співаночки”

1-5

11.00 –12.00

Овчаренко Т.Л.

11.01.2020

1

Веселий кінозал Уроки тітоньки Сови

1-4

10.00-11.00

Мажуга І.В.

 

2

Шкільний спортзал :заняття з настільного тенісу

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

3

Майстер клас: Веселі сніжинки

5-9

11.00-12.00

Пономаренко Т.Л.

13.01.2020

1

Виховний захід Енергозбереження в побуті

6,10

10.00-11.00

Сидоренко С.П.

Сидоренко В.Г.

2

Екскурсія до Краєзнавчого музею

8

11.00-13.00

Іванова В.В.

3

Гурток “Школа безпеки”

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

4

Гурток“Робототехніка”

8-10

10.00-11.00

Іванова В.В.

14.01.2020

1

Ігрова програма Дівчата проти хлопців

5-9

10.00-11.00

Задорожна І.В.

2

Гурток «Юні репортери»

7

11.00 –13.00

Мих М.В.

3

Гурток “Школа безпеки”

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

4

Екскурсія до Краєзнавчого музею

6,10

10.00-13.00

Сидоренко С.П.

Сидоренко В.Г.

5

Майстер клас з виготовлення пеперових іграшок. Екскурсія до музею В.Г.Колроленка

1-4

10.00-13.00

Мажуга І.В.

Митько І.В.

Касьяненко С.Г.

Алєдінова Н.О.

15.01.2020

1

Інформаційна майстерня ”Як малюватисвої історії, якщоти не художник”

8-9

10.00-11.00

Іванова В.В.

2

Гурток “Школа безпеки”

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

3

Гурток“Робототехніка”

8-10

10.00-11.00

Іванова В.В.

4

”Гурток“Художня кераміка”

1-5

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

16.01.2020

1

КвестУ пошуках скарбів

9

10.00-11.00

Гуржій О.О.

2

“Зимові розваги”(Відвідування ковзанки  в ТРЦ “Екватор ”

6,10

10.00-13.00

Сидоренко С.П.

Сидоренко В.Г.

3

Шкільний спортзал : заняття  з волейболу

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

4

Гурток «Пізнаємо Україну»

11

10.00-11.00

Ларіна В.І.

5

”Гурток“Художня кераміка”

1-5

11.00-13.00

Скибенко Т.П.

17.01.2020

1

Гра - подорожМоя країни - України

6,10

10.00-11.00

Сидоренко С.П.

Сидоренко В.Г.

2

Екскурсія до музею І.П.Котляревського

5,9

10.00-13.00

Гуржій О.О.

Лучна С.А.

3

Екскурсія до Краєзнавчого музею

7,11

10.00-13.00

Бойко І.В.

Мих М.В.

4

Шкільний спортзал :заняття з настільного тенісу

9-11

11.00 –13.00

Руденський А.С.

5

Гурток “Співаночки”

1-4

11.00 –12.00

Овчаренко Т.О.

-          “ Ігрова кімната “ (щоденно  з 9.00 до 16.00)      Відповідальні вчителі початкових класів

-          Тематичні екскурсії в музеї міста Полтави – по домовленості з музеями.

Відповідальні класні керівники.

-          Консультпункти по підготовці до ЗНО ТА ДПА (за окремим розкладом)

Відповідальні вчителі-предметники.

Директор НВК                         Козак Р.О.

Шкільне життя

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved