foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Креативний карантин

Роботи учнів та вихованців дитячого садочку

Детальніше

Тимчасовий порядок

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в КЗ «Полтавський НВК №36» у період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу

Детальніше

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

Детальніше

Пам'ятка

Пам'ятка про COVID-19

Детальніше

  

 Виховати гармонійну особистість неможливо, якщо не розвинути в ній такі якості, як людяність, небайдужість, милосердя,уміння співчувати, прагнення бути потрібним.

 Саме з метою навчити молоде покоління відчувати чужий біль серцем, відгукуватись на заклик про допомогу й проводяться в нашому навчальному закладі « Декади добрих справ». Це ціла низка заходів, що проходять під девізом «Передай добро по колу».

 

 Будь-яка діяльність потребує ретельної підготовки. Так і цього разу школярі заздалегідь спланували майбутні заходи. Ще під час проведення восени традиційного «Ярмарку солодощів» було домовлено, що зібрані кошти будуть витрачені на благодійні справи.

 Тож до свята Миколая Чудотворця активісти учнівського самоврядування закупили все необхідне для приготування солодощів і під керівництвом заввиробництва шкільної їдальні Козинської М.Г. спекли майже 200 імбирних пряників.

 Саме ці смаколики стали солодким сюрпризом для маленьких вихованців Полтавського обласного притулку «Любисток»., куди завітали 18 грудня учні 5 класу з вітальною программою «Прийшов Св. Миколай - під подушку  заглядай». Крім солодощів, рибчани повезли фрукти, зошити, книжки та іграшки, що також стало чудовими гостинцями для мешканців «Любистка».

  Не оминули увагою старшокласники й дошкільнят нашого НВК. Фломастери, олівці, розмальовки, солодощі – це саме те, що порадувало малюків найбільше.

 На заклик депутата Полтавської міської ради Матвеєвої М.К. допомогти безпритульним тваринам БО «Юний Європеєць» дружно відгукнулись всі школярі, адже майже в кожного є домашні улюбленці, які на відміну від вухастих безхатьків притулку, мають всі умови для комфортного існування.  Отже, щоб підвищити рівень проживання братів наших менших у притулку, діти зібрали значну кількість кормів і теплих речей, які вже отримали нужденні тварини.

 І хоча цьогорічна зима ще досить лагідна, не лякає нас віхолами та морозами, але попіклувалися наші учні й про пернатих, заздалегідь розвісивши для них зручні годівнички.

 

 І наостанок хочеться висловити щиру подяку нашим батькам, які охоче підхоплювали будь-яку ініціативу своїх небайдужих дітей. Адже жоден з вище згаданих заходів не міг би бути реалізований повною мірою, якби не підтримка та суттєва допомога наших дорослих. Батьки долучилися як корисними порадами, так і конкретними ділами. І хоча  всі родини були активними щодо участі у «Декаді добрих справ», та все ж особлива подяка Шульзі  Євгенії  Василівні , яка придбала фрукти для вихованців притулку.

 Добро робить людей щасливішими і навіть здоровішими, але його так не вистачає в нашому суспільстві. Добрі справи прививають дітям почуття відповідальності та співчуття до ближніх, допомагають зрозуміти чужий біль та страждання. Творімо добро разом!

                                                                           Педагог-організатор.

                                                                            Задорожня І.В.

 

 

 

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved