Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.У цьому навчальному році він розпочався 18 листопада.

У нашій школі він проходив під девізом:

Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині – можливість творити,

Віру у сили свої без вагань –

Радість у цьому світі жити!

У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи.

Відкриття відбулося на шкільній лінійці учнів початкової школи, де всіх присутніх ознайомили з планом  проведення тижня початкових класів. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні

1-4класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників  на отримання позитивних емоцій справдилися.

У перший день тижня проходила виставка творчих робіт , яка мала назву «Творчість юних майстрів». Діти представили свої роботи , а також мали можливість проявили художнє уявлення, творчу фантазію, високий естетичний смак.

Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків та виховних заходів, учителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи – талановиті, розумні, активні і допитливі. А гаслом до кожного уроку стали слова В.О.Сухомлинського: «Щоб дитина була палко зацікавлена у навчанні, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче інтелектуальне життя».

І. Мажуга

2019 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved